Merchandiser FMCG in TIMISOARA

Vavian Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin.

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- studii medii sau superioare
- experienta pe un post similar constituie un real avantaj

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii aflata in continua dezvoltare
- un loc de munca stabil
- salariu fix + comision din vanzari
- decontarea transportului in comun

Vavian Pharma a fost infiintata in anul 2001 si, in prezent, este reprezentant al unor firme internationale de prestigiu precum Humana, Avent, Teekanne, DHU, Bioclin, Osteocare etc.

De la infiintare, compania s-a aflat intr-o continua dezvoltare : portofoliu de produse, numar de angajati, cifra de afaceri, cota de piata, perfectionare personala si profesionala etc.

Calitatea produselor si serviciilor oferite, promptitudinea in intampinarea cerintelor clientilor nostri si flexibilitatea in stabilirea conditiilor comerciale sunt caracteristicile care au facut ca firma noastra sa fie un partener de afaceri serios si stabil pentru clientii nostri.