Medic specialist/primar radiolog cu competenta in CT

SCM Neuromed

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Investigatii imagistice prin rezonanta magnetica si computer tomografie

CERINTE

PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
Engleza-cel putin nivel basic
Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu pacientii, cat si cu colegii
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere, conditii de lucru foarte bune

SCM Neuromed este o societate civila medicala profesionala infiintata in 1999. Are ca obiect de activitate investigatiile de inalta performanta prin rezonanta magnetica (RM) si computer tomografie (CT), utilizate actualmente in toate specialitatile medicale si fara de care nu se mai concepe o medicina de calitate.

Adresabilitatea pacientilor este mare, Neuromed deservind o populatie din 5 judete, cu preponderenta judetul Timis. La ora actuala Centrul de Diagnostic Imagistic Neuromed functioneaza la capacitate maxima cu un program de 24h/zi, 5 zile pe saptamana.