MATEMATICIENI pentru Timisoara

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASABLANCA SERVICES recruteaza pentru biroul din Timisoara al unei companii canadiene:

MATEMATICIENI

Locatia: Timisoara
Full-time, perioada nedeterminata

CERINTE

Cerinte:

Studii universitare de lunga durata in domeniu
Avantaj: masterand, doctorand

Cunostinte avansate de teoria grafurilor
Cunostinte avansate de algoritmi numerici

Cunostinte foarte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salarizare:
Motivanta, negociabila, in functie de cunostinte.

Compania evalueaza semestrial angajatii si se aplica un sitem occidental de bonusuri si beneficii:

- bonuri de masa
- asigurare medicala privata
- asigurare de viata

Se acorda compensatii pentru relocare, daca este cazul.

Daca sunteti interesat(a) de aceasta oferta, va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in Romana si Engleza la: job @cbs.ro

Mentionam ca specificarea POZITIEI pentru care aplicati si a SALARIZARII solicitate constituie CONDITII OBLIGATORII pentru luarea in considerare a aplicatiei dvs.

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal