Marketing & Telesales Officer

SC SMART BUSINESS MARKETING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In vederea extinderii operatiunilor si a portofoliului de clienti, cautam o persoana tanara, dinamica si cu excelente abilitati de comunicare pentru postul de Marketing & Telesales Officer.

Persoana ce va ocupa acest post va realiza impreuna cu echipa noastra urmatoarele activitati:
- contactarea potentialilor clienti

- inregistrarea si prelucrarea datelor potentialilor clienti

- prezentarea firmei si a produselor oferite

- realizarea unor oferte personalizate pe baza necesitatilor fiecarui client in parte

- preluarea de comenzi

- activitati de follow up

Daca iti place sa vorbesti la telefon si sa lucrezi cu oamenii, vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si sa te alaturi unei firme in plina dezvoltare, trimite-ne CV-ul tau.

Succes!

CERINTE

Canditatul ideal este o persoana tanara, activa si adaptata muncii in echipa.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- program fix 9 - 17
- salariu fix

Firma noastra isi are sediul in Timisoara (punctul de lucru este pe Str. Dorobantilor Nr.3) si distribuie la nivel national consumabile pentru echipamente de birou.