MANAGER TRAINEE

TRATATIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care activeaza la nivel national in domeniul FMCG. Recrutam pentru reteaua de puncte de vanzare din Timisoara un tanar talentat si pasionat de domeniul administrarii afacerilor care sa ocupe pozitia de Manager Trainee in cadrul companiei. Acesta va avea oportunitatea de a invata, de a se dezvolta profesional si de a-si pune in valoare cunostintele si abilitatile in cadrul unui proiect de anvergura nationala.

CERINTE

Student/a an terminal sau absolvent/a 2009 / 2010 a unei facultati de profil economic preferabil Management sau Marketing.
Posesor permis de conducere cat. B cu experienta semnificativa in traficul urban.
Persoană dinamică, organizata, corecta, cu înalt simţ al responsabilităţii, dornic de autodepăşire, comunicativ.
Rezistent la stres, abilitati organizatorice foarte bune, cunostinte teoretice solide in domeniul economic.
Persoana creativa cu disponibiliate de implicare intr-un proiect inovativ.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, bonusuri, posibilitati deosebite de dezvoltare profesionala.

Servicii de management, administrarea afacerilor, consulatanta financiara, fiscala si de personal.