Manager firma HR

Eu-Factory

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Administreaza in mod personalizat relatia cu clientii pentru a indeplini nevoi/cerinte specifice al propriului portofoliu de clienti, evaluand in acelasi timp potentialul de business
• Asigura realizarea obiectivelor economice, de afaceri si de profit.
• Monitorizeaza evolutia, identifica actiunile si corectiile necesare. Gestioneaza proactiv relatia cu clientii
• Efectueaza toate sarcinile administrative necesare bunei desfasurari a activitatii zilnice;
• Este responsabil de intocmirea contractelor cu angajatorii din strainatate
• Este responsabil de urmarirea respectarii termenelor contractuale;
• Este responsabil de a urmari ca platile sa fie facute la timp;

CERINTE

-Experienta relevanta pe acest post
-OBLIGATORIU cunostinte avansate de limba germa
-Cunostinte de limba engleza(nu este obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

-Salar atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare si plasare forta de munca in strainatate