MANAGER ECHIPA CREDITE PERSONE FIZICE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Easy Asset Management este o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Easy Asset Management a dezvoltat cu succes business-ul sau in afara tarii si in 2009, a intrat pe piata din Ukraina sub denumirea de ICredit. In 2011, expansiunea a continuat cu deschiderea unor noi birouri in Romania.

Coordonarea si controlul si instruirea echipei de Consultanti de Credite in ceea ce priveste activitatea zilnica
Activitatilor de marketing din zona alocata
Vizitarea clientilor din portofoliu
Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei de vanzare si recuperare credite pe cale amiabila
Intocmirea de rapoarte si analize pentru eficientizarea activitatii, catre Managerul Regional

CERINTE

Sociabil, comunicativ, energic si orientat catre lucrul cu clientii
Se considera avantaj experienta in coordonarea de echipe
Se considera avantaj experienta anterioara in industria creditelor de consum
Program flexibil de lucru 8 ore/zi
Permis de conducere categoria B, fara evenimente
Abilitati de operare PC
Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte motivant plus bonusuri din vanzari
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- lucrul intr-o companie de creditare tanara si dinamica

Numai candidatii selectionati vor fi invitati la un interviu.