Manager Echipa

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

OVB Broker De Asigurare SRL este specializata in servicii de consultanta, intermediere si asistenta in domeniul pensiilor adminstrate privat, al pensiilor facultative si al asigurarilor la Allianz Tiriac, ING,Omniasig,
Generali,Interamerican, Unita AIG .

www.ovballfinanz.ro

Conducerea activitatilor de marketing, vanzare si relatii clienti in domeniile: CREDITE, PENSII PRIVATE, ASIGURARI VIATA SI NON VIATA.
Implementarea strategiei companiei;
Setarea si monitorizarea obiectivelor;
Dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi Consultanti Financiari;
Dezvoltarea echipei de management prin identificarea persoanelor cu potential si dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor acestora;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta minima de 1 an intr-o pozitie de conducere in domeniul vanzarilor pe segmentul retail;
- Abilitati excelente de relationare cu clientii, vanzare, negociere si dezvoltare a afacerii;
- Calitati deosebite in lucrul cu oamenii, coordonare, motivare si obtinere de rezultate;
- Cunostinte de operare a pachetului de programe Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati rapide de avansare
- venituri corelate cu volumul de munca depus
- training gratuit, cursuri in Elvetia cu Diploma de Manager Financiar recunoscuta international dupa 2 ani de colaborare cu rezultate bune.
- excursii gratuite

Ce va oferim noi:

Oportunitatea de a lucra pe cont propriu in regim de PFA, SRL;
Mediu de lucru dinamic, variat si cu multa raspundere proprie;
Ocazia de a va dezvolta spiritul antreprenorial si creativitatea;
Obtinerea unui venit in corelatie cu performanta manageriala.