Manager Departament Intretinere

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea si organizarea activitatii de intretinere preventiva si programata pe zone de lucru.

CERINTE

Studii superioare tehnice;
Cunostinte relevante in domeniul pneumaticii si hidraulicii;
Limba engleza/italiana la nivel mediu/ avansat;
Experienta manageriala in domeniu (minim 3 ani).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Programe de training in tara si strainatate.
Alte beneficii materiale.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative.Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale.Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu,avand peste 3000 de angajati.