MANAGER COORDONATOR INVESTITII FINANCIARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Controleaza si supervizeaza intregul proces de vanzare si postvinzare si respecta conditiile impuse de procedurile companiei
- Recruteaza,selecteaza si ofera training si suport intregii forte de vanzari din subordine: consultanti financiari
- Se implica activ in cresterea performantelor de vanzare a echipei pe care o coordoneaza aducandu-si aportul in atingerea targetului agentiei
- se subordoneaza directorului atat cu privire la activitatile echipei pe care o coordoneaza cat si la atingerea targetului de vanzari
- Planifica, gestioneaza planul de vanzari al echipei

CERINTE

- Studii superioare sau in curs de finalizare
- Abilitati de motivare a subordonatilor
- Abilitati de relationare, comunicare si negociere
-Capacitati de instruire si coordonare a unei echipe
- Experienta in vanzari directe constituie avantaj
- Operativitate,fidelitate,gandire strategica

BENEFICII OFERITE

Suntem o companie puternica ceea ce ne da posibilitatea sa oferim :
- contract pe perioada nedeterminata cu venituri motivante + comisioane din vanzarile echipei
- logistica,cheltuieli de transport suportate de companie.

Numai persoanele selectate vor fi invitate la interviu.