Manager Colaborare Part time –Timisoara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie financiara si marketing dezvolta liniile MANAGERIALE in partea de VEST a tarii.
Formare si pregatire de MANAGERI cu abilitati de recrutare si coordonare echipe.
Recrutarea de personal in zona de resedinta.
- oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte.

- PART TIME
- FULL TIME
-PROIECT UNIC
Domeniile de activitate : Management -Consultanta , Brokeraj -Asigurari,Resurse umane

-Se adreseaza:
- celor care doresc un venit suplimentar
- cariera
- celor ambitiosi -posibilitatea de a coordona o afacere.

CERINTE

Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.
- Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!

Persoane comunicative, ambitioase, responsabile, dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe .

studii superioare sau in curs de finalizare indiferent de profil,
evantual liceu (diploma de BAC) sau postliceala.

Avantajele acestei activitati:
- se face in timpul liber, circa 2-3 ore pe zi sau de 2-3 ori pe saptamina ritmul dvs. il stabiliti in functie de scopurile personale.

BENEFICII OFERITE

Formare solida in cadrul unei concept de formare UNIC la nivel NATIONAL.

-Instruire gratuita
-CARIERA bazata pe performanta
-Comisioane de echipa
-Protectii sociale
-Renta de recunoastere a muncii

-Afacere proprie ; costuri zero

-Concediu platit de firma (vacante strainatate)
-Venituri europene