MANAGER-Broker

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie financiara si marketing dezvolta liniile MANAGERIALE .
MANAGERUL -formeaza si coordoneaza echipe.
- IDENTIFICA OPORTUNITATI
- Cunoasteti si intelegeti dorintele si nevoile clientilor dvs. si pe aceasta baza elaborati concepte privind asigurarea viitorului, de asigurari si investitii financiare

CERINTE

Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj;
Studii minim Liceul- Sudiile superioare sau aflate in desfasurare
- Ambitia de a invata si de a deveni un cat mai bun profesionist;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

BENEFICII OFERITE

Formare solida in cadrul unei concept de formare unic la nivel NATIONAL.

- Sanse bune de promovare, in cadrul unui model de cariera
- pregatire pentru MANAGERI in STRAINATATE
- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii