Manager Autocamion Service

Autocamion Service Dealer autorizat VOLVO - TM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatiii service-ului;
- Crearea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu companiile client precum si cu potentialii clienti;
- Indeplinirea planului de afaceri;
- Gestionarea eficienta a resurselor puse la dispozitie;
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliul de clienti;
- Imbunatatirea permanenta a ofertei de service;
- Imbunatatirea calitatii serviciilor;
- Intocmirea si discutarea rapoartelor specifice cu managementul companiei.

CERINTE

- Facultatea de Autovehicule Rutiere;
- Experienta relevanta in domeniu 3 - 5 ani;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere categoria B;
- Limba engleza avansat.

BENEFICII OFERITE

- Detaliile se vor discuta la interviu.

Grupul edy coroboreaza munca a sute de angajati pentru a oferi solutii optime de transport si logistica, totul pentru a satisface exigentele clientilor la cele mai inalte standarde europene.