Manager asigurari

pf Bumbea Laura

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipa cu un inalt grad de profesionalism,oferim cele mai bune produse la preturile cele mai competitive. RESPONSABILITATI ALE POSTULUI:
-recrutarea,selectionarea si instruirea propriei echipe
-comunicarea in mod activ cu clientii din portofoliu,oferindu-le consiliere financiara
-participarea la realizarea obiectivelor echipei
Cerinte
aptitudini cu cunostinte manageriale
-persoana dinamica ,entuziasta
-spirit de echipa
-abilitati de comunicare,prezentare si relationare
-seriozitate si corectitudine
Vor fi contactatii pentru interviu doar candidatii selectati

CERINTE

-aptitudini cu cunostinte manageriale
-persoana dinamica,entuziasta

BENEFICII OFERITE

Contract pe perioada nedeterminata
Comisioane in functie de realizari si bonusuri de performanta
Posibilitatea de a promova in cariera
Concediu platit de firma

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta financiara