Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Cautam persoane motivate, ambitioase si dornice de a fi formate, in timp, ca si manageri in domeniie management-consultanta, brokeraj-asigurari, resurse umane.
MANAGEMENTUL UNEI ECHIPE pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara target, fara stres.

CERINTE

Cerinte
- Dorinta de a invata si de a lucra cu oamenii
- Abilitati de comunicare, relationare.
- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizati.
- Perseverent;
- Ambitios;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- Venituri lunare in functie de activitate
- CARIERA bazata pe performanta.
- Comisioane de echipa.
- Training-uri gratuite in tara si in strainatate
- Renta de recunoastere a muncii-pentru activitate de top management
- Vacante in strainatate platite de firma
- Program foarte flexibil

Formare si pregatire de MANAGERI cu abilitati de recrutare si coordonare echipe.
Cautam persoane motivate  carora le plac provocarile.
Domeniile de activitate : Management -Consultanta ,
Brokeraj -Asigurari,Resurse umane