consultanti asigurari;unit manager;director agentie

SC BACHNER BEST-VEST AGENT DE ASIGURARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutarea,formarea si dezvoltarea unei agentii.

CERINTE

-Seriozitate , spirit de initiativa, organizare, comunicare
-Bune aptitudini de prezentare , negociere, vanzare
-Dorinta de afirmare si dezvoltare personala
-Abilitati de comunicare si persuasiune
-Spirit intreprinzator
-Orientare spre indeplinirea obiectivelor
Acest anunt se adreseaza :

- SALARIATILOR - care vor sa-si construiasca o alternativa - o activitate proprie extra-serviciu pentru
un castig suplimentar.
- TUTUROR PERSOANELOR - care sunt deschise la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie
cu risc zero.

BENEFICII OFERITE

- pachet de beneficii motivant;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul consultantei in asigurari
- cursuri de pregatire interne si internationale;
- recunoastere profesionala;
- RENTA DE RECUNOASTERE A MUNCII;
- PROTECTII MANAGERIALE
Cautam persoane ambitiose, inteligente, deschise la nou ,plafonate financiar si profesional.

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA FINANCIARA