LUCRATOR IN DEPOZIT FARMACEUTIC

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptioneaza cantitativ si calitativ marfurile care intra in depozit;
- Asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit, conform cu prevederile legale in domeniu si cu standardele de calitate;
- Verifica conditiile de ambalare si de inscriptionare ale produselor receptionate si livrate;
- Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
- Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune;
- Participa la inventarele periodice
- Participa activ la operatiunile de încarcare si descarcare a marfii din mijloacele de transport
- Expediaza marfa catre clienti, ambaleaza si securizeaza marfa în vederea transportului

CERINTE

- Experienta min. 1 an intr-un depozit (constituie avantaj experienta intr-un depozit de medicamente);
- Sociabilitate, punctualitate, atentie distributiva, gandire logica, atentie la detalii
- Absolvent studii medii (avantaj studii in domeniul medical - Colegiul de Asistenti de Farmacie)
- Persoana dinamica, responsabila, orientata spre obtinerea de rezultate prin profesionalism si consecventa
- Permis de conducere categoria B (minim 1 an experienta)
- Certificare ISCIR (avantaj)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + prime periodice
Transport asigurat