Key Account Manageri pentru Corporate Timisoara

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Coordoneaza si dezvolta activitatea de vanzare de polite de asigurare catre clienti Corporate in judet;
 Stabileste masuri necesare pentru realizarea planului de ¿ncasare

CERINTE

 studii superioare;
 orice forma de pregatire post-universitara in vanzari, marketing si asigurari
constituie un avantaj;
 minim 3 ani experienta in vanzari;
 orice experienta intr-o pozitie executiva constituie un avantaj;
 excelente abilitati de comunicare, negociere si organizare;
 orientare spre rezultate;
 integritate si onestitate

BENEFICII OFERITE

 Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
 Cursuri de pregatire profesionala;
 Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA