Junior Sales Representative

Think BIG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Contactarea prospectilor companiei - persoane fizice
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute in urma vizitelor de vanzari
- Indeplinirea targetului lunar de vanzari

Mediul de munca:

Munca de teren, mediu profesional de lucru.
Pentru persoanele care isi doresc o cariera in vanzari se ofera posibilitati de promovare pe o pozitie de Sales Coordinator.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare
- Atitudine profesionala
- Orientat inspre solutii si rezultat
- Tinuta business
- Abilitati de ascultare activa
- Organizat
- Dinamic
- Cunostinte generale despre piata telecom reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Comision din vanzari
- Logistica necesara procesului de vanzare
- Training pentru imbunatatirea abilitatilor de vanzare si negociere
- Trainiguri de produs si proces

Think BIG este o companie privata, broker de servicii de telecomunicatii.
Societatea activeaza din 2006 in domeniul de consultanta a serviciilor de telecomunicatii din Romania.