JUNIOR QUALITY SPECIALIST

ALETHEIA CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Clientul nostru este o companie multinationala care ofera o mare varietate de servicii si produse esentiale vietii de zi cu zi a oamenilor din intreaga lume.
Portofoliul de produse este diversificat: servetele, hartie igienica, scutece pentru copii, hartie pentru ziar si produse din lemn solid.
Clientul nostru este lider pe piata serviciilor de packaging.

- Participa la implementarea normelor si standardelor de calitate
- Asigura controlului de calitate
- Intocmeste rapoartele privind problemele de calitate
- Participa la auditul intern de calitate
- Identifica nevoile clientilor din punct de vedere al calitatii
- Evalueaza calitatea produselor furnizorilor
- Urmareste reclamatiile catre furnizori
- Realizeaza analize pe produs
- Elaboreaza si actualizeaza manualul calitatii si a principalelor proceduri ale sistemului de management al calitatii
- Mentine in functiune sistemul de management al calitatii in conformitate cu cerintele standardului si a manualului calitatii aprobat.

CERINTE

- Organizat, meticulos
- Capacitate de rezolvare a problemelor
- Atentie concentrata si distributiva
- Capacitate de organizare
- Abilitati de culegere, clasificare si interpretare a datelor
- Orientat spre munca in echipa
- Studii medii/superioare
- Experienta in domeniu de minim 2 ani
- Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru competitiv si dinamic
- Pachet salarial atractiv
- Suport eficient pentru asigurarea dezvoltarii profesionale.

Aletheia Consult is a Romanian private advisory and consulting company delivering full services in human resources mainly to small and medium enterprises.
We provide client oriented programs tailored on tangible results based on clear, objective indicators.

We aim at enabling men and women to achieve personal, professional and financial fulfillment. We strongly believe in every person’s capability to live a prosperous and joyful life while choosing a personal way to contribute to society.

Aletheia Consult works to become the most reliable partner of the small and medium enterprises operating on the European market.

Services
1. HR outsourcing
2. Employee services
3. Legal compliance
4. Organization development
5. Change management
6. Performance management
7. Benefits management
8. Mobile employee solutions