Junior Flash Designer pentru Timisoara

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- CASABLANCA SERVICES recruteaza pentru biroul din Timisoara al unei companii canadiene:
- Junior Designer
- Locatia: Timisoara
- Contract: Full-time / part-time, perioada nedeterminata

CERINTE

- Preferabil studii universitare de lunga durata in domeniu
- Experienta in programarea Flash
- Cunostinte Reporting tool / Report builder - constituie avantaj
- Cunostinte foarte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salarizare: motivanta, negociabila, in functie de cunostinte.
Compania evalueaza semestrial angajatii si se aplica un sitem occidental de bonusuri si beneficii.
Daca sunteti interesat(a) de aceasta oferta va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in limbile Romana si Engleza specificand pozitia pentru care aplicati

Astept raspunsul dvs.,
Cu stima,
Gheorghe Sturzu
0728.885751

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF ( acreditare TM 201/2002 ) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii :
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane:
- Audit de resurse umane
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L ¿V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.