Junior controller

EUROCONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea situatiilor zilnice de lucrari din santier;
- Evidenta contractelor cu subantreprenorii;
- Evidenta costurilor pentru santierele alocate;
- Inregistrarea in sistemul informatic a tuturor documentelor justificative (facturi clienti, furnizori, banca, caserie etc.);
- Intocmirea de situatii diverse, in functie de activitatea desfasurata.

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice;
- Experienta pe un post similar minim 1 an;
- Cunostinte operare PC, experienta in lucrul cu programe ERP reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate la program prelungit, in functie de necesitati;
- Persoana organizata, atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul economic, in cadrul unei companii multinationale.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 13 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\\\\\\\\\\\\\\\"Traditie si Calitate\\\\\\\\\\\\\\\". Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT:antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor;
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;
NETEX:produse netesute pentru industria textila ;
MONLANDYS:consultanta si tranzactii imobiliare;
EURODESIGN: consultanta si proiectare constructii civile si industriale.