Junior Area Sales Manager

HR4U

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea filialei de vest a companiei,
Organizarea si structurarea punctului de lucru din Timisoara,
Dezvoltarea prortofoliilor de produse pentru clientii deja egzistenti,
Promovarea noilor produse,
Cresterea volumului vanzarilor pe filiala,
Supervizarea activitatii agentilor de vanzari,
Rapotarea periodica a activitatii.

CERINTE

Cautam persoane care doresc sa dezvolte o cariera intru-un mod constant si sigur, in cadrul unei companii care apreciaza initiativa si perseverenta.
Sunt binevenite calitatile manageriale, experienta de minim 2 ani de zile in vanzari, abilitatile practice de negociere, persuasiune si vanzare.
Lipsa studiilor superioare nu constituie un dezavantaj.
Este necesar permis de conducere minim categoria B
Resedinta stabila in Timisoara

BENEFICII OFERITE

Dupa o perioada de 6 luni se ofera posibilitatea de a promova pe pozitia de Area Sales Manager.
Se ofera salariul fix pentru primele 3 luni, urmand ca dupa aceasta perioada salariul sa creasca exponential.
Comision din vanzari si incasari,
Bonusuri periodice,
Traininguri de specialitate,
Masina de serviciu, telefon, etc.

HR4U este o companie de consultanta in managementul resurselor umane. Serviciile noastre sunt: Executive Search & Executive Selection, Specialists Recruitment, Assessment Center, Consultanta sau Coaching individual si de grup, Training.
Compania HR4U recruteaza pentru clientul sau:

\\\" Junior Area Sales Manager \\\"

Clientul nostru este cel mai mare importator, producator si distribuitor al decoratiunilor comestibile si al celor necomestibile pentru torturi si prajituri din Romania. Avand o vechime de peste 5 ani de zile acesta a contribuit la formarea si dezvoltarea acestei piete.