Job de o zi - Afisare de anunturi

Chipkin Automation Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam o persoana (preferam un student inscris la Universitatea Politehnica din Timisoara) care poate posta niste anunturi pe peretii Universitatii Politehnica din Timisoara (http://www.upt.ro/). Avem o lista de clase unde anunturile trebuiesc afisate. Cerem poze digitale cu anuturile afisate in fata fiecarei clase ca dovada pentru a confirma tranzactia.

CERINTE

Candidatul perfect are nevoie de:
- Un laser printer de buna calitate (minimum 600dpi - pentru a printa anunturile)
- Cunoasterea campusului (Universitatea Politehnica din Timisoara, http://www.upt.ro/)
- Camera digitala de 3 megapixel (sau mai buna)

Trimite-ti un e-mail la cpascu@chipkin.com cu urmatoarele detalii despre voi:
- Nume
- Varsta
- Ocupatie
- CV (daca valabil)
- Intrebari

BENEFICII OFERITE

Plata este 80USD.

Mai multe detalii despre ce trebuie facut vor fi trimise persoanei care primeste aceasta pozitie.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie din Canada