IT Specialist - sales and distribution module

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor software specifice folosite de departamentul de vanzari si distributie;
- Colaborarea cu departamentul S&D si Trade Marketing in vederea identificarii solutiilor optime;
- Asigurarea training-ului si a suportului de nivel 1 si 2 pentru utilizatorii aplicatiilor de vanzari si distributie;
- Intretinerea documentatiilor.

CERINTE

- Studii universitare – profil IT sau economic;
- Abilitati foarte bune de utilizare PC;
- Cunostinte din domeniul vanzarilor ar fi un avantaj;
- Cunostinte utilizare SAP SD sau al unui alt ERP reprezinta un avantaj;
- Limba engleza nivel mediu;
- Capacitate de analiza si intelegere a proceselor de business;
- Abilitati de project management;
- Energie si abilitati excelente de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.