INSTALATOR / ELECTRICIAN

ACTIVE HANDYMAN SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza inspectii periodice la instalatiile electrice, sanitare si termice;
Realizeaza intretinerea si reparatia instalatiilor electrice, sanitare si termice;
Executa montajul unor instalatii si echipamente noi, inlocuieste eventualele echipamente defecte;
Face necesarul de materiale si aprovizioneza locul de munca cu mijloacele necesare
Asigura cerintele de calitate a lucrarilor executate

CERINTE

Cunostinte foarte bune in interventii la instalatiile electrice, sanitare, termice
Cunostinte de montaj si service aer conditionat constituie avantaj
Experienta anterioara in domeniu obligatorie
Disponibilitate la program prelungit;
Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala
Permis de conducere B

BENEFICII OFERITE

masina de serviciu;
telefon mobil.

Active Handyman Services ofera solutii si servicii complete in domeniul instalatiilor electrice, termice, sanitare, de aer conditionat, decoratiuni interioare si de lacatuserie.