Inspector resurse umane

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea, completarea, pastrarea si evidenta carnetelor de munca;
Mentinerea în permanenta a relatiei cu I.T.M.,Casa de Asigurari de Sanatate,A.J.O.F.M.,Casa de Pensii.
Predarea lunara a documentelor solicitate de ITM.
Trimiterea catre ITM a rapoartelor legate de RGEA.
Gestionarea dosarelor de personal.

CERINTE

Experienta minim 1 an in completarea carnetelor de munca.
Bogate cunostinte privind legislatia muncii.
Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook).
Rigurozitate, atentie, meticulozitate,responsabilitate si o foarte buna organizare.
Acceptarea unui contract pe perioada determinata de 6 luni.
Disponibilitate pentru a lucra la Sannicolau Mare.

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice. Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 3000 de angajati.