INSPECTOR RESURSE UMANE

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestiunea dosarelor de personal;
- Mentinerea relatiilor cu Camera de Munca;
- Colectarea si verificarea pontajelor salariatilor;
- Administrarea bazei de date a angajatilor;
- Inscrierea in carnetele de munca ale angajatilor;
- Realizarea de rapoarte si situatii statistice.

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte solide de legislatia muncii;
- Diploma de inspector de resurse umane;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- Cunostinte temeinice de operare calculator (Excel)
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Atentie la detalii;
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si a prioritatilor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru la standarde internationale;
- Posibilitati de formare si de dezvoltare a carierei.

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Manpower Romania, companie multinationala lider in domeniul resurselor umane, angajeaza pentru unul dintre clientii sai, INSPECTOR RESURSE UMANE.