INSPECTOR REGIONAL DE VANZARI

Business Equilibrium SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Extinderea retelei de agentii in orasele importante din urmatoarele judete: Mehedinti, Gorj, Hunedoara, Timis, Arad, Bihor.
- Obtinerea autorizatiilor necesare functionarii punctelor de lucru.
- Coordonarea, monitorizarea si controlarea activitatii punctelor de lucru subordonate.
- Organizarea de instruiri si evaluari ale operatorilor.
- Ofera suport membrilor echipei si gestioneaza imaginea de ansamblu a agentiilor alocate.
- Colaborarea cu Departamentul de Resurse Umane in vedera asigurarii cu personal in agentiile pe care le coordoneaza.

CERINTE

- Studii superioare;
- Domiciliul stabil in Timisoara;
- Disponibilitate pentru deplasri si efort prelungit;
- Experienta de 2-3 ani in domeniul vanzarilor si in coordonarea de colective;
- Permis auto cat. B;
- Limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic;
- Salariu motivant;
- Telefon mobil;
- Laptop;
- Masina de serviciu.

Clientul nostru, companie britanica de pariuri sportive si nonsportive, parte a unui grup britanic puternic, grup cu o cifra de afaceri de peste 2 miliarde de euro. In momentul de fata firma este formata dintr-o echipa de peste 250 de angajati cu abilitati si competente necesare aplicarii si respectarii principiilor unor servicii profesioniste.
Business IQ is specialized in providing recruitment and selection services on the Romanian market. We focus on the specifics of your industry and help you make informed decisions about the right people for your business.
We help our clients communicate, attract and select the best professionals and support our partners in the area of image building and recruitment.