Inspector de personal

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea contractelor de munca, evidenta contractelor si a cartilor de munca
-intocmirea dosarelor angajatilor
-intocmirea declaratiilor lunare
-completarea registrului de evidenta a salariatilor
-evidenta concediilor de odihna si a celor medicale
-gestionarea dosarelor angajatilor, eliberarea de adeverinte
-intocmirea si urmarirea pontajelor
-intocmirea calculului salarial pe baza pontajelor

CERINTE

-studii superioare economice
-experienta minim 1 an in domeniul administrarii de personal cu un numar mare de oameni(peste 100)
-experienta intr-o companie de automotive prezinta avantaj
-obligatoriu cunoasterea Codului Muncii
-persoana organizata, meticuloasa
-bune abilitati de operare PC
-limba engleza nivel avansat
-atestatul de inspector personal constituie un avantaj
-obisnuit sa lucreze cu dead line-uri stricte

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-oportunitati de promovare
-oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala, alaturi de o echipa tanara si profesionista

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.