Inspector Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- este implicat in mod direct in recrutarea, selectia, formarea si controlul echipei de vanzari pe care o coordoneaza.
- Documentarea privind obiectivele echipei de vanzari
- Realizarea si sustinerea de prezentari si minitrainninguri pentru dezvoltarea echipei
- Intocmirea planificarilor lunare, trimestriale, anuale
- Supervizarea derularii activitatii echipei de vanzari
- Evaluarea rezultatelor echipei
- raportarea catre Directorul Agentiei a rezultatelor echipei zilnic, saptamanal, lunar.

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari
- abilitati de comunicare, negociere, analiza si planificare
- studii medii ( studiile superioare reprezinta avantaj)
- persoane proactive, rezistente la stres si creative
- aspect profesional - business
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare

BENEFICII OFERITE

- salariu fix , comision din vanzarile echipei si bonusuri pentru performanta
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare