Ingrijire persoane cu cerinte educationale speciale

S.C.Dynamic Carier.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegherea, îngrijirea si/sau recuperarea persoanelor cu cerinte educationale speciale.
Ingrijitorul sau pedagogul de recuperare este persoana care poate crea un mediu echilibrat, sigur, educativ ¿i stimulativ în care persoana cu cerinte educationale speciale s¿ se poat¿ relaxa, juca, recupera ¿i dezvolta.

CERINTE

- experiente relevante in domeniu
- o buna cunoastere a metodelor de lucru si a terapiilor de recuperare specifice anumitor sindroame
- abilitati empatice, rabdare, creativitate, adaptabilitate
- capacitatea de a gestiona o situatie de criza

BENEFICII OFERITE

Bonusurile si beneficiile se vor discuta in cadrul interviului.

Dynamic Carier, va ofera servicii specializate de recrutare, selectie si plasare personal casnic si alte categorii pe piata interna.
Echipa multidisciplinara, a recrutat si a plasat cele mai potrivite persoane in domeniile mentionate mai sus.
Specialistii nostri sunt persoane tinere si dinamice, care se informeaza permanent, pentru a incheia fiecare situatie de angajare cu rezultatul Castig-Castig
Dynamic Carier este acreditat pentru a oferi si servicii de Consiliere si Informare, astfel ca, persoanele care vor colabora cu noi si doresc sa lucreze ca bona/baby-sitter vor beneficia de un Curs GRATUIT.