INGINERI SI TEHNICIENI TOPOGRAFI

SC PFANDL&MAYER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Masuratori topografice si cadastrale, masuratori GPS, integrarea datelor provenite din masuratori si alte metode de achizitie de date cu programele CAD-GIS.
Dezvoltare de programe existente si adaptare la piata romaneasca.
Inginer, tehnician cadastru topografie sau student an terminal numai in domeniul solicitat, bun utilizator al AutoCad-ului, dorinta de a invata despre noile tehnologii GPS si legatura lor cu cadastrul, baze de date, harti.
O buna experienta in domeniul topografic (experienta in ridicari topografice si nivelitice pentru delimitare terenuri, amplasamente, fundatii, intocmirea documentatiilor cadastrale, planurilor de situatie cotate, planurilor topografice cotate, scoateri din circuitul agricol, dezmembrari etc.).

CERINTE

Disponibilitatea de a lucra in tara si in strainatate daca este cazul. Acceptarea programului prelungit la nevoie.
Persoana fizica autorizata si experienta constituie un avantaj.
Cunoscator de limba engleza si/sau germana.

BENEFICII OFERITE

Racordarea la cele mai noi tehnologii in domeniu, posibilitatea de a lucra in echipe multinationale in tara si strainatate, castiguri pe masura abilitatilor si performantelor.

DESCRIEREA FIRMEI

NE OCUPAM DE MASURATORI TOPOGRAFICE SI CADASTRALE