INGINER VANZARI Gama Hidro-Termo si Gama Electrice - Filiala TIMISOARA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vinde produse si echipamente Romstal din gama hidro-termo sau electrice conforma target-ului lunar
- asigura consultanta tehnica clientilor Romstal, persoane fizice si juridice
- prezinta si discuta oferta tehnica specifica
- se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
- intretine relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora

CERINTE

-Studii Superioare Tehnice
-Experienta in vanzarea echipamentelor hidro-termo sau Electrice, min.1,5 ani
-Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
-Dinamism, interes pentru deplasari
-Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Autoturism de serviciu, telefon
-Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 200 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1500 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.