INGINER VANZARI FRIG (FRIGOTEHNIST)

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este locat in Timisoara

Atributii:
- Mentine legatura cu clientii existenti si cu cei care contacteaza firma
- Preia informatii de la clienti pentru a face oferta tehnica si comerciala
- Raspunde solicitarilor clientilor oferind informatii si solutii adaptate nevoilor acestora
- Completeaza baza de date cu noii clienti
- Se deplaseaza la sediul clientilor in Timisoara si in tara pentru supravegherea modului in care se primeste marfa si punerea in functiune (doar pentru comenzi mari )

CERINTE

- Studii: absolvent al Facultatii de Instalatii, preferabil sectia frig sau specializari in domeniu
- Experienta 1 an pe un post similar
SAU
- 3 ani experienta pentru cei care au lucrat in domenii apropiate dar au pregatirea teoretica precizata mai sus
- Operare PC: Ms Office, internet, e-mail, programe de calcul in domeniul frigului
- Cunoasterea limbii engleze ,scris si citit, la nivel avansat
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea unor castiguri semnificative
- masina de serviciu
- laptop
- telefon de serviciu
- training in tara si in strainatate

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Cercetare in Managementul Resurselor Umane