inginer vanzari echipamente de automatizare

S.C. ELECTRO SISTEM PROIECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
- Evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor
- Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti clienti
- Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora
- Dezvoltarea unor noi produse
- Gestionarea construirii imaginii firmei si a m¿rcilor promovate de aceasta, alaturi de departamentul de PR

CERINTE

- studii superioare tehnice,
- o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei
- bune abilitati de operare PC
- limba engleza
- detinerea permisului de conducere conditie obligatorie
- persoana dinamica, cu aptitudini de lider
- bune abilitati de comunicare si de negociere
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

INTEGRATOR SI DISTRIBUITOR ECHIPAMENTE DE AUTOMATIZARE OMRON, PANASONIC, ELCO, DELTAOHM, BURKERT - AUTOMATE PROLGRAMABILE PLC, TERMINALE PROGRAMABILE, CONVERTIZOARE DE FRECVENTA, SENZORI, REGULATOARE DE PROCES ETC