INGINER VANZARI-CONSTRUCTII

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine relatia cu clientii existenti ai firmei.
Dezvolta reteaua de clienti si isi realizeaza targetul stabilit.
Ofera suport pentru clientii existenti si pentru clientii noi.
Urmareste desfasurarea proiectelor desemnate.
Ofera asistenta tehnica pentru clienti oferind cele mai bune solutii in functie de nevoile existente.

CERINTE

- absolvent facultate
- background comercial
- experienta in vanzari - de preferinta in zona materialele de constructii (avantaj in domeniul cosurilor de fum, sisteme de evacuare)
- experienta in relationarea cu clientii
- bune abilitati de comunicare, persoana onesta si loiala
- engleza nivel mediu-avansat
- carnet de conducere B

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea dezvoltarii pe plan profesional intr-o companie multinationala cu peste 160 de ani experienta in domeniul constructiilor
-Persoana pe care o cautam va face parte dintr-o echipa tanara, inchegata la nivel national
-Training specializat pe produsele firmei
-Salariu fix+comision
-Masina de servici
-Laptop
-Telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal