Inginer urmarire / planificare productie

Ciopec & Garai - Societate Civila Profesionala de Psihologie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Asigura planificarea/urmarirea si monitorizarea planului de productie in aria de
asamblare manuala.
• Urmareste respectarea instructiunilor tehnologice pentru fiecare faza de productie, atât la implementarea cât si la modificarea lor, si asigura adaptarea corespunzatoare a tehnologiei la variatiile si specificul materiei prime utilizate.
• Monitorizeaza planul de livrari cerut de client, planul intern de realizare productie, livrarile cat si rata rebuturilor.
• Pregateste lista de componente necesare planului de productie atat pentru preformarea componentelor electronice cat si pentru inserare manuala si asamblare finala.
• Alte activitati specifice

CERINTE

Cerinte:
• Studii superioare - Electronica, automatizari sau mecatronica .
• Cunoasterea proceselor de planificare a productiei cat si cele tehnologice
• 2-3 ani in domeniul robotilor industriali, electronica.
• aptitudini de organizare
• rezistenta la stress
• seriozitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Oferta se negociaza in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal