Inginer Topograf

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea de masuratori topografice in proiecte de santier;
- Realizarea ofertelor de pret pentru consultanta tehnica si lucrarile din portofoliul companiei;
- Trasarea axelor si cotelor constructiilor si intocmire planuri de situatie;
- Realizarea de lucrari de birou in vederea pregatirii trasarii si intocmirea planurilor necesare;
- Monitorizarea echipelor de muncitori din teren in vederea executarii lucrarii conform proiectului.

CERINTE

- Studii superioare de profil;
- Certificat de Autorizare emis de ANCPI, categoriile C sau D.
- Minim 5 ani experienta in domeniu;
- Experienta in activitatea topografica in diferite proiecte de santier;
- Cunostinte avansate in utilizarea programelor specifice topografiei, geodeziei si cadastrului, pe platfiorma CAD;
- Experienta si cunostinte foarte bune in utilizarea echipamentelor specifice topografiei (statie totala, GPS, etc.);
- Cunostinte avansate de limba engleza (orice alta limba straina cunoscuta reprezinta un avantaj);
- Disponibilitate de munca in teren, precum si la birou (intocmire documentatii cadastrale);
- Permis de conducere, categoria B;
- Etica, seriozitate, verticalitate si punctualitate;
- Persoana dinamica, pro-activa;
- Abilitati pronuntate pentru lucrul in echipa (colectiv tanar, mediu de lucru placut);
- Disponibilitate la program prelungit, cand situatia o cere;

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.