Inginer Timpi si Metode

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Optimizarea fluxului de productie si reducerea costurilor.
- Reducerea timpilor de productie pentru imbunatatirea eficientei.
- Gestionarea timpilor de fabricatie ai produselor.
- Realizarea raportului numar de persoane - plan de lucru pentru mentinerea eficientei.
- Calcularea eficientei sectiilor pentru a descoperi problemele aparute in timpul procesului si eliminarea acestora.

CERINTE

- Studii superioare tehnice.
- Experienta minima pe o pozitie similara.
- Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala (italiana si/sau engleza).
- Disponibilitate de deplasare zilnica la Sannicolau Mare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar si dinamic.
- Stagii de pregatire profesionala.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative. Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 3300 de angajati.