Inginer Instalatii Termice Cogenerare pe Biomasa

Armand Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer instalatii termice pentru vanzari instalatii cogenerare prin gazeificare pe biomasa, cu puteri de la 25kWe pana la 500kWe, pentru echipamentele si producatorii pentru care societatea noastra este distribuitoare. Inginerul are rolul de creare si coordonare a noului departament de vanzari instalatii cogenerare pe biomasa in Romania.

CERINTE

- Cunoastere buna a instalatiilor si motoarelor termice in special pe biomasa. Cunostinte despre principiul de functionare al instalatiilor de gazeificare si creare a gazului de sinteza din biomasa forestiera si agricola.
- Cunostinte proiectare instalatii termice in cogenerare
- Cunostinte vanzari instalatii cogenerare pe biomasa
- Cunoasterea limbii engleze este un plus la fel si detinerea unui carnet de conducere cat B
- Disponibilitate deplasari in toata tara pentru vanzari instalatii cogenerare pe biomasa
- Capacitatea buna de comunicare, planificare, organizare, control si sinteza in vederea conducerii departamentului de instalatii biomasa
- Experienta relevanta in domeniu este un avantaj la angajare

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu de baza motivant, plus comision consistent din vanzari sau profit.

Asteptam CV-urile pe adresele de e-mail hr@armandconsulting.eu sau marketing@armandconsulting.eu

DESCRIEREA FIRMEI

Energie regenerabila