INGINER SERVICE - TIMISOARA (TMIS0107)

QUANTA RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana selectata va fi responsabila cu asigurarea service-ului pentru produsele companiei (parte electrica si mecanica);
- Va fi locata in Timisoara, insa activitatea acesteia va presupune deplasari frecvente in tara la clientii companiei;
- Cautam o persoana bine organizata si capabila de a face fata termenelor limita.

CERINTE

- Studii superioare - Electronica / Electrotehnica;
- Experienta minim 2 ani in asigurarea service-ului in sector industrial (constituie avantaj lucrul cu generatoare, aparate de sudura cu arc electric etc);
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial atractiv.

Quanta Resurse Umane selecteaza la Timisoara, pentru unul din clientii sai, o companie multinationala ce produce aparate de sudura, un Inginer de Service.