Inginer Service IT

SC SARATOGA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service Hardware&Software
Asamblare, configurare , testare hard si soft a PC -urilor, instalare sisteme de operare, atat la sediul firmei cat si la sediul clientilor firmei.
Cunostinte minimale de sisteme de operare server si retelistica constituie un avantaj.

CERINTE

Experienta in depanare Hardware&Software;
Diploma studii superioare de specialitate;
Comunicativitate si disponibilitate pentru munca de teren.
Cunoasterea limbii engleze;
Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Sanse de promovare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Leader regional in domeniul serviciilor si solutiilor IT&C.
Cu o experienta de 11 ani pe piata de vest, SARATOGA ofera servicii profesionale de proiectare, cablare si testare pentru retele de transmisii date/voce si de electricitate.

SARATOGA comercializeaza o gam¿ larga de produse: de la echipamente active si pasive de retea, consumabile, periferice, componente si accesorii PC pana la sisteme de calcul, echipamente portabile, servere si centrale telefonice performate.

Sistemul de management al calitatii implementat si mentinut, certificat in conformitate cu standardul SR EN ISO 9001:2001, garanteaza competenta sistemelor, solutiilor si a serviciilor oferite de SARATOGA.

Pentru mai multe detalii despre noi vizitati www.saratoga.ro iar pentru gama de produse accesati www.e-saratoga.ro