Inginer service

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Depanare si mentenanta echipamente de marcare industriala
- Instalare echipamente
- Suport tehnic pentru clienti si echipa de vanzari

CERINTE

- Studii superioare (preferabil electronica, automatizari, electrotehnica)
- Experienta profesionala: min 5 ani (automatizari industriale sau imprimante, copiatoare, etc.)
- Domiciliu: Timisoara
- Carnet conducere: cat. B, minim 3 ani vechime
- Limba engleza: nivel mediu
- Persoana responsabila, stabila, activa, loiala
- Disponibil sa calatoreasca frecvent (zona vest a tarii)

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare