Inginer proiectant stante cu experienta in Catia V5!

SC.MOULDROM.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conceperea de planuri pentru utilaje de stantare.
Respecta tema de proiectare (caiet de sarcini, norme).

CERINTE

Inginer proiectant avand urmatoarele competente:
1. Experienta in proiectarea stantelor de perforare, decupare si ambutisare.
2. Experienta si cunostinte foarte bune in programul Catia V5.
3. Absolvent Facultate TCM (studii tehnice de specialitate)
4. Experienta in proiectare CAD.
5. Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Veniti sa lucrati in echipa noastra si sa beneficiati de conditii de munca atragatoare si avantajoase.
Pachet salarial ce recompenseaza performanta.

Mouldrom (www.mouldrom.com)este un birou de proiectare franco-roman specializat in realizarea de proiecte CAO 3D, infiintat la Timisoara din 2005. Suntem un birou de proiectare in plina dezvoltare specializat în realizarea de proiecte 3D CAD pentru industrie.
Avem doua domenii de activitati complementare (matrite pentru materiale plastice si planuri de executie utilaje pentru industrie).