INGINER PROIECTANT MOBILIER PAL

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste proiectele de executie in vederea lansarii in productie a comenzilor si urmarirea acestora in productie;
- Proiectare prototipuri mobilier;
- Acorda suport tehnic productiei;
- Intocmeste consumurile materiale;
- Studiul si imbunatatirea continua a produselor existente, cu scopul de a le optimiza si a reduce cheltuielile de fabricatie.

CERINTE

- Experienta intr-un post similar - minim 5 ani;
- Studii superioare in domeniu tehnic - Facultatea Industria Lemnului reprezinta un avantaj;
- Cunostinte PC avansate Autocad ( 2D, 3D), Office, CutRite si alte programe de optimizare in productia de mobilier;
- Cunostinte privind normativele de proiectare actuale;
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- Abilitati de orientare in spatiu, atentie la detalii;
- Abilitati de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Transport la / de la fabrica din Dudestii Noi din Timisoara si satele invecinate;

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.casa-rusu.ro