Inginer proiectant instalatii pentru constructii

S.C. EUROCONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare instalatii pentru constructii in domeniile: ventilatii, climatizare, incalzire, sanitar.
- Armonizarea priectului in conformitate cu cerintele proiectantului general/clientului/normativelor in domeniu.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare, specializarea Instalatii pentru constructii;
- Experienta minim 1 an in domeniu;
- Cunostinte avansate de utilizare a computerului: AUTOCAD, programe de calcul hidraulic, Word, Excel;
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte limba italiana - nivel incepator;
- Cunoasterea normativelor in vigoare cu privire la instalatii;
- Permis de conducere categoria B;
- Orientare inspre client, abilitati de comunicare, siguranta de sine;
- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala fiind parte a unei echipe dinamice si performante;
- Pachet salarial motivant.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 12 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:|Traditie si Calitate|. Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT:antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;
NETEX:produse netesute pentru industria textila ;
MONLANDYS:consultanta si tranzactii imobiliare;
EUROHELICOPTER: transport aerian.
www.euroholding.com.ro