inginer proiectant (constructor)

PROMPT SA TIMISOARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza solutia optima de proiectare, elaboreaza documentatia tehnica de executie, efectueaza calculele de dimensionare ale subansamblelor componente pentru partea de lucrare incredintata

CERINTE

Studii superioare de lunga durata finalizate sau an terminal la Facultatea de Constructii (CCIA, constructii metalice)
Utilizarea programelor CAD si Office
Cunoasterea unei limbi straine: engleza/germana
Receptivitate la noutate si progres tehnic
Creativitate si initiativa
Permis de conducere cat. B- avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil dupa interviu si testare,
- servirea mesei la cantina restaurant sau tichete de masa,
- prime de craciun si Pasti
- posibilitati de instruire si promovare

Ne intereseaza doar candidatii care doresc o cariera in proiectarea instalatilor de ridicat si manipulat, in consecinta disponibili sa se angajeze pe termen lung (5 ani), perioada in care se ofera instruire si posibilitatea de a deveni sef de proiect(lucrare) pentru cei care poseda calitatile necesare

Doar candidatii selectati vor fi contactati in perioada 8- 12 septembrie 2008.

Timp de peste o jumatate de secol de activitate neintrerupta, domeniul de activitate s-a extins de la proiectarea masinilor de ridicat si transportat si utilajelor miniere de suprafata la constructii civile si industriale. Gama serviciilor oferite include, pe langa proiectare, executie, montaj, puneri in functiune si sfera expertizarilor, a lucrarilor de reparatii capitale cu modernizarea completa a comenzilor si actionarilor electrice.