INGINER PROIECTANT (Catia V5, ProE, UG)

SC MAHLE COMPONENTE DE MOTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate in diviziile: sisteme de filtrare (filtre de aer, ulei si combustibil), galerii admisie, separatoare de ulei si a sistemelor de pompare;
Creare/ modificare date 3D/ 2D. Completarea datelor in SAP;
Dupa o perioada de proba absolvita cu succes, rezolvarea independenta a temelor de proiectare.

CERINTE

Cunostinte foarte bune de limba Engleza si/sau Germana;
Absolvirea unei facultati tehnice cu specializarea Constructii de Masini;
Cunostinte fundamentale in domeniul constructiei de masini (Proiectare si Procese de Productie) si optimizare tehnica a motoarelor completate de cunostinte in domeniul prelucrarii maselor plastice;
Cunostinte CAD (Catia V5, ProEngineer, UG), SAP;
Experienta min 5 ani intr-o pozitie similara;
Spirit de echipa, initiativa, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Scolarizare corespunzatoare

MAHLE is the leading global manufacturer of components and systems for the internal combustion engine and its peripherals. More than 47.000 employees work on future - oriented solutions.