Inginer Proiectant

Clagi Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiecteaza pe calculator repere, SDV-uri.
Intocmeste consumuri de manopera si materiale pentru reperele proiectate.
Concepe tehnologia de fabricatie a produselor proiectate

CERINTE

- absolvent al facultatii de mecanica
- cunostinte de proiectare pe calculator in AUTOCAD, CATIA, PRO-E (proiectare 3D)
- cunostinte de limbi straine (engleza, franceza, italiana) constituie un avantaj
- experienta in domeniu minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si motivant, intr-o firma dinamica ce detine pozitia de leader pe piata europeana de productie repere din materiale compozite
- oportunitatea de a avansa rapid in cariera personala
- pachet salarial atractiv

Firma produce repere din rasini armate cu fibra de sticla destinate in special pentru sectorul de transporturi - mobilier interior vagoane de tren, metrou, ambarcatiuni navale, caroserii auto.